Ana Sayfa Hakkımızda Temsilcilikler Eğitimlerimiz İletişim
Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
     
        Download Alanı
 
        PDF Dosyaları
       
 

50,000 'in üzerinde ürün çeşidi

Asco Numatics, endüstriyel akış kontrol ve pnömatik ürün çeşidi ile dünyadaki en geniş ürün gamına sahip olma özelliğinin yanında dünya devi  Emerson Elektrik 'in endüstriyel otomasyon bölümünün amiral gemisidir. Endüstride ihtiyaç duyulan tüm konvansiyonel ürünlerin imalatını yapmakta olup, asıl uzmanlığını, uygulamaya özel eşsiz çözüm sunan ürünlerinin imalatından alır.

 

   
       
 

 

Düşük Güç (0.5W) Ex d bobin     

ASCO Numatics bir ilke daha imza atarak, sadce 0,5 W güç tüketimi ile çalışan kompakt, aleve dayanıklı exproof valfi ürünlerine ekledi. ATEX, IECEx ve FM sertifikaları ile özellikle agresif deniz uygulamaları için en üst seviyede emniyet ve korozyona karşı üstün direnci ile seçilebilecek en uygun üründür.

Daha fazla bilgi için...                             pdf

ASCO Process Scope 'a hoşgeldiniz...

Ortadoğu ve Avrupa 'da proses endüstrisinde çalışan uzman mühendisler için eksiksiz mükemmel bir kaynak. Burada sektördeki tüm teknolojik gelişmeleri, özellikle ilgili projeleri dahil pazardaki büyük oyuncuların en son haberlerini bulabilirsiniz. Process Scope büyüyen proses endüstrisinde, önde gelen enstrümantasyon mühendislerinin buluşma yeridir.  Process Scope bu pazardaki, makine mühendisleri, montaj ve tesisat firmaları, teknoloji enstitüleri ve sanayi kuruluşları gibi önemli aktörler için olağanüstü bir iletişim platformu olmayı hedefler.

   
 

                                Hava ve Su                                       Buhar  

                    

   
 
© Tüm Hakları Saklıdır Akışkan Otomasyon 2009