KALİTE POLİTİKAMIZ...

Devre Makina yüksek kalitede ürünleri ve hizmetleriyle tanınan ve müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan bir şirket olmak için çabalamaktadır. Kalite ve müşteri odaklılık, bir şirket zorunluluğu ve bütün çalışanların ortak sorumluluğudur.

Devre Makina kalite ve müşteri memnuniyetine bağımlıdır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi müşterilerimizin memnuniyeti, firma içinde tutarlılıkla uygulanan şirket öncelikleridir. Satışta ve serviste, ürün performansında, değeri, zamanında ve güvenilir olması gibi kalite tanımlarıyla yüksek standartları sağlamayı amaçlıyoruz. Her bölüm, kendi sorumluluk alanlarında uygulanabilecek kalite ve müşteri hizmetleri gereklerine uymak ve kendi müşterilerinin beklentilerini karşılamak veya aşmak için her çabayı sarf etmekle yükümlüdür.

Devre Makina, yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlamada bir lider olarak tanınmak istemektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlardan öğrenmek ve sonuç olarak sağladığımız ürün ve hizmetlerin sürekli geliştirilmesi ile cevap vermeyi hedefliyoruz.

Kalite ve müşteri odaklılık, Devre Makina markasını inşa eder ve müşteri güvenini ve sadakatini pekiştirir. Yüksek kalite sağlamak ve müşterilere odaklanmak, Devre Makina' un yüksek performans kültürünün inşa edilmesini sağlar. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp aşmak, bizim rekabet gücümüzü arttırır. Kalite sağlamak bizim profesyonel gurur ve güvenimizi kuvvetlendirir.

Genel Müdür
HAGOP KÜLEGEÇ
tel: +90 216 561 18 40

hagop@devremakina.com

Finans Müdürü
SARKİS KÜLEGEÇ
tel : +90 216 561 18 40

sarkis@devremakina.com

Muhasebe Müdürü
HAÇİK SİLELYAN
tel: +90 216 561 18 40

hacik@devremakina.com

İthalat Müdürü
AYKUN ZORVARYAN
tel: +90 216 561 18 40 - 217

aykun@devremakina.com

Muhasebe
DERYA DOĞAN
tel: +90 216 561 18 40 - 212

derya@devremakina.com

Satış
KEMAL ÇAVUŞ
tel: +90 216 561 18 40 - 101

kemal@devremakina.com

Satış
ERSİN KURT
tel: +90 216 561 18 40 - 102

ersin@devremakina.com

Satış Asistanı
FATMA UZUNHASAN
tel: +90 216 561 18 40 - 200

 

 
   

Copyright 2010 Devre Makina
Tüm Hakları Saklıdır
Design by Sude Ajans

Mordecai J. Elazary and Robert H. Finkelstein, former principals of rolex replica. and seasoned real estate professionals with over 20 years experience, will spearhead The Lawrence Group LLC's midtown location. The two excl0 Fifth Avenue. Over the years, they have successfully rolex replica lease transactions with Walt Disney Company, Grey Advertising, Giorgio Armani Corporation, The Gap, The Limited, Patricof Company, Charles Schwab Co., The Bank of New York, Fendi Stores Inc., Felissimo, The Association of the Bar of the City of rolex replica and the Committee to Protect Journalists. Mr. Elazary and Mr. Finkelstein have also represented numerous law firms and other major corporations. Gene Meer, senior director of Retail Services, Beth Rusoff and June K. Viverito, directors in the Leasing Department, are among the other prominent brokers at The rolex replica. Strategic Alliance Between Fendi PARIS--(BUSINESS WIRE)--Oct. 12, 1999-- LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton (NASDAQ: LVMHY), the world's leading luxury products group, today announced that the Fendi family, Prada and LVMH have signed an agreement whereby the Fendi family has agreed to transfer 51% of the group's capital to a new joint venture company, equally owned by LVMH and Prada Holding BV. Following this operation, concluded with the assistance of Goldman Sachs, the Fendi family will retain a significant stake in the business they founded and will continue to fulfill important roles within the Group, with members of the family swiss replica watches as President, General Manager, heads of Product Development, Style and Communications. Fendi, Prada and LVMH are delighted to be able to count on the valuable future involvement of Karl Lagerfeld replica watches uk , who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.