Ana Sayfa Hakkımızda Temsilcilikler Eğitimlerimiz İletişim
Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
     
        Download Alanı
 
        PDF Dosyaları
   
 

Akışkan gücü ve kontrolünde 100 yılı aşkın tecrübe                                  Asco Numatics, endüstriyel akış kontrol ve pnömatik ürün çeşidi ile dünyadaki en geniş ürün gamına sahip olma özelliğinin yanında dünya devi  Emerson Elektrik 'in endüstriyel otomasyon bölümünün amiral gemisidir. Endüstride ihtiyaç duyulan tüm konvansiyonel ürünlerin imalatını yapmakta olup, asıl uzmanlığını, uygulamaya özel eşsiz çözüm sunan ürünlerinin imalatından alır.

Daha fazla bilgi için...

 

Ağır yükler için           CGT Serisi Gaydlı Silindir

small dimension guide slide
 

CGT Serisi Gaydlı silindir yüksek kuvvet ve yük gerektiren minimum alanlar için kompakt yapısı ve kılavuz kızakları sayesinde idealdir. Extrüde gövdeye doğrudan yerleştirilmiş piston sayesinde kompakt bir yapıya sahiptir. Birçok aparatı ile çok çeşşitli montaj seçenekleri mevcuttur...
Daha fazla bilgi için...

ASCO akışkan kontrol ürünleri ve Numatics pnömatik ürünleri, sektördeki çok çeşitli uygulama odaklı, kapsamlı akışkan otomasyon çözümleri sunmak için güçlerini birleştirdi. Derin uzmanlık sürecimiz ile birlikte geliştirdiğimiz bu çözümler, maksimum verimlilik ve düşük yatırım maliyeti ile birlikte büyük avantajlar sağlar.

50,000 'in üzerinde selenoid valf çeşidi, akışkan kontrol ürünleri, pnömatik kontrol valfleri, hava hazırlama sistemleri ve silindirler Asco Numatics ürünlerinin başlıcalarıdır.

 
   
 

            Silindirler                           Kontrol Valfleri                    Hava Hazırlama         

   
 
© Tüm Hakları Saklıdır Akışkan Otomasyon 2009