Hakkımızda

Devre Makina yarın için çalışır.

Devre Makina Ltd.Şti. 1983 yılında 1950 lere dayanan başka sektörlerdeki iş deneyim ve kültürü üzerine endüstri alanında ürün tedariği için kurulmuş bir aile şirketidir.Bu gün ikinci kuşak temsilcileri ile iş hayatını sürdürmektedir.

Devre Makina geçen uzun zaman içinde yüksek kalitede ürünleri ve hizmetleriyle tanınan ve müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamaya gayret gösteren bir şirket olarak tanınmaktadır. Kalite ve müşteri odaklılık, bir şirket vizyonu ve bütün çalışanların ortak sorumluluğudur.

Devre Makina, kuruluşundan bugüne ilkeli çalışmaları, güvenirliği, ticari hukuka saygısı, yenilikçi ve paylaşımcı yapısıyla 40 yılını geride bırakmıştır. Devre Makina, geçtiğimiz 40 yılın tecrübesi ve sorumluluğuyla, geçmişte olduğu gibi bundan sonrada sektörde, elde ettiği olumlu referanslarını bir basamak daha yukarı taşımayı amaçlamaktadır.

Devre Makina olarak, Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi müşterilerimizin memnuniyeti, firma içinde tutarlılıkla uygulanan şirket öncelikleridir. Satışta ve serviste, ürün performansında, değeri, zamanında ve güvenilir olması gibi kalite tanımlarıyla yüksek standartları sağlamayı amaçlanır.. Her bölüm, kendi sorumluluk alanlarında uygulanabilecek kalite ve müşteri hizmetleri gereklerine uymak ve kendi müşterilerinin beklentilerini karşılamak veya aşmak için her çabayı sarf etmekle yükümlüdür.

Kalite ve müşteri odaklılık, Devre Makina markasını inşa eder ve müşteri güvenini ve sadakatini pekiştirir. Yüksek kalite sağlamak ve müşterilere odaklanmak, Devre Makina’ un yüksek performans kültürünün inşa edilmesini sağlar. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp aşmak, bizim rekabet gücümüzü arttırır. Kalite sağlamak bizim profesyonel gurur ve güvenimizi kuvvetlendirir.

Devre Makina'nın hizmetlerine ulaşmak artık çok kolay.

1983’DEN GÜNÜMÜZE UZANAN GÜVEN